Reštaurácia Dolina

Regenerácia

Image
Regenerácia a pohyb

Úžasné na ľudskom tele je jeho schopnosť  uzdraviť sa. Veríme, že umenie fyzioterapie spočíva ako v kvalitne nastavenom a prevedenom fyziotréningu tak aj v manuálnej terapii. Zaoberáme sa predovšetkým fasciálnou manipuláciou a jógou. Vaše problémy a bolesti týkajúce sa pohybového systému nám nie sú ľahostajné preto je naša terapia individuálne cielená pre každého klienta. Hlavným odborom našej fyzioterapie sú rôzne ortopedické zranenia a ochorenia, športová fyzioterapia, prevencia zranení a kompenzačné cvičenia, ploché nohy u detičiek a dospelých, problémy s chybným držaním tela a popôrodná fyzioterapia. Naučíme Vás nie len správne pristupovať k svojmu telu, ale aj vykonávať zdravý funkčný pohyb a cvičiť. Dotyk je nekonečným terapeutickým nástrojom k uzdraveniu.

Terapeut

Som absolventkou UCM FZV v Trnave, odbor fyzioterapia. Disponujem dlhoročnými skúsenosťami v oblasti trénerstva a to lyžovania a jogy. Neodmysliteľnou súčasťou mojej praxe lyžiarskeho trénera boli kondičné a kompenzačné tréningy mladých športovcov. Mojim hlavným záujmom je fasciálna manipulácia, bez ktorej sa nezaobíde ani jedna terapia. 

Najčastejšie pracujem s mladými športovcami, kedy sa sústredíme na ich zrania, prevenciu pred ďalšími zraneniami a riešime komplexnú fyzioterapiu spolu s cielenými kompenzačnými a kondičnými cvičeniami. 

Celý život mám blízko k športu, som kreatívna a precízna s dôrazom na plnenie si stanovených cieľov. Vďaka širokému spektru vyšetrovacích a terapeutických metód je každá moja terapia individuálne cielená a premyslená do posledného detailu so zaručeným výsledkom. Naďa

Image
Fyzioterapia

Je široký pojem pre nespočetné množstvo terapeutických techník a metodík aplikujúce na diagnostiku a liečbu ochorení pohybového systému, na ktorý sú napojené aj iné systémy ľudského tela a fungujú vzájomnej synergii.

Sauna

Sauna

Načerpajte nové sily a energiu správnou regeneráciou Vášho tela. Náš rodinný penzión Vám ponúka široké možnosti a nezabudnuteľné zážitky od krásnej prírody, výborného jedla po kvalitnú regeneráciu a relax v novo vybudovanej saune. Disponujeme fínskou saunou s kapacitou 6 osôb. Neodmysliteľnou súčasťou pobytu v saune je ľadový kúpeľ, ktorý Vám ponúkame v prírodnom jazierku hneď vedľa sauny, vďaka ktorému bude mať saunovanie nový rozmer a Vaše telo sa bude cítiť ako znovuzrodené. 

Image
Image
Ľadový kúpeľ

Ľadový kúpeľ

Chceš začať s otužovaním a nevieš ako na to? 

Laďovy kúpeľ má úžasne účinky na vaše zdravie. Trpíte častými respiračným ochoreniami alebo máte problém s prekrvením končatín? Toto sa stane minulosťou. Studená voda podporuje vazodilatáciu, takže vo vašich končatinách začne lepšie prúdiť krv v rámci obehového systému. Podporíte svoju imunitu a okrem iného aj regeneráciu tela.