Rodinné oslavy, narodeniny, výročia

U NÁS STE VŽDY VÍTANÍ

Reštaurácia Dolina vám ponúka ideálne miesto a priestory pre rodinné oslavy, rozlúčky so slobodou, oslavy výročí, či iné spoločenské udalosti. Naši návštevníci si pochvaľujú najmä prostredie a priestory, ktoré ponúkajú rôzne možnosti využitia.

Príjemné posedenie

V NAŠEJ REŠTAURÁCII

Reštaurácia Dolina sa môže pochváliť príjemnou reštauráciou, ktorej priestor a jedlo sú v súlade s prírodou. V peknom počasí si vaši hostia môžu posedieť na terase a vychutnať si svoje jedlo a nápoje na čerstvom vzduchu.

Rybačka s kamarátmi

RELAX PRE CHLAPOV

Veľkú časť areálu tvorí rybník, ktorý bol v minulosti veľmi populárnym miestom oddychu pacientov TBC liečebne a miestnych obyvateľov. Dnes v ňom nájdete množsto rýb, ktoré si môžu návštevníci za poplatok uloviť.

rozlucka01
rozlucka

Rozlúčka so slobodou

V REŠTAURÁCII DOLINA

Naša reštaurácia je obľúbeným miestom pre rozlúčku so slobodou – poslednými chvíľami pred vstupom do manželstva. Budúci ženích alebo nevesta majú možnosť sa zabaviť a v kruhu svojich kamarátov sa rozlúčiť s bezstarostným životom slobodného, nezadaného človeka . U nás sa môžete zabaviť, najesť, zatancovať si, vyjsť si do prírody, zastrieľať si na asfaltové holuby, či zarybárčiť. Na večer zabezpečíme aj živú hudbu, pri ktorej sa môžete zabávať až do rána. Ochotný personál sa postará o váš príjemne prežitý deň, či víkend.

Chceme rozlúčku v Doline »

Dokonalá oslava

NARODENÍN ALEBO VÝROČIA

Reštaurácia Dolina vám ponúka ideálne miesto a priestory pre rodinné oslavy, rozlúčky so slobodou, oslavy výročí, či iné spoločenské udalosti. Príďte si knám oddýchnuť a osláviť narodeniny, krstiny, promócie, výročie svadby, či akúkoľvek významnú udalosť. Náš personál sa postará o to, aby ste sa cítili uvoľnene a prežili u nás krásne chvíle. V prípade potreby zabezpečíme aj výzdobu priestoru, či iné špeciálne požiadavky. Naši návštevníci si pochvaľujú najmä prostredie a priestory, ktoré ponúkajú rôzne možnosti využitia.

Penzion Dolina

Svätojánska ulica 467
951 45 Horné Lefantovce

Pondelok – Zatvorené
Utorok – Zatvorené
Streda – Zatvorené
Štvrtok – Zatvorené
Piatok – 11:00-21:00
Sobota – 11:00-21:00
Nedeľa – 11:00-20:00

Svadby:

+421 907 112 102

 

Reštaurácia:

+421 37 657 00 01

© 2018 Reštaurácia Dolina. Všetky práva vyhradené.