Gratulujeme k významnému

ŽIVOTNÉMU KROKU

Kroku, ktorý bude onedlho viesť k tomu, že budete kráčať k oltáru a sľúbite si lásku na celý život. Svadba je bez pochýb jedným z najdôležitejších okamihov ľudského života. My, v reštaurácii Dolina, sa postaráme o to, aby bol pre vás tento okamih nezabudnuteľný a váš svadobný deň nádherný a bezstarostný. Tešíme sa, že máte záujem osláviť svoj veľký deň v Doline!

svadba03
svadba02

Svadba

AKO MÁ BYŤ

Pýšime sa veľkou reštauráciou s kapacitou 80 hostí na sedenie a veľkou terasou, ktorá sa dá použiť ako dodatočný priestor. Vaša svadobná hostina sa tak odohráva doslova v obklopení prírody. Ak plánujete pozvať extra večerných hostí, vďaka terase sa u nás môže pohodlne baviť aj 130 hostí.

Naši kuchári ponúkajú široký výber chutných jedál pripravených moderným spôsobom. Sme špecialisti na divinu, ryby a hydinu, ale náš tím kuchárov dokáže pripraviť akékoľvek jedlá podľa vášho výberu. Pri zostavovaní svadobného menu dbáme na to, aby sme čo najviac surovín zabezpečili od našich lokálnych dodávateľov.

Romantické miesto

OPRADENÉ HISTÓRIOU

Reštaurácia Dolina je ideálnym miestom na výnimočnú životnú udalosť akou je svadba. V lone krásnych lesov Tribečského pohoria sa váš veľký deň stane ešte romantickejším a vy aj vaši svadobný hostia si odnesiete nezabudnuteľný zážitok.

Zabávajte sa

AŽ DO RÁNA

Ubytovacia kapacita samotnej reštaurácie je 5 apartmánov. V areály Doliny sa nachádzajú 2 novopostavené domy, oba vybavené modernou kuchyňou, krbom a miestnosťou na príjemné sedenie. Celkovo sa v Doline dokáže pohodlne ubytovať 40 hostí.

Máte už termín vašej svadby?

Aby sme udržali exkluzivitu našej reštaurácie, naša kapacita na svadby je 20 víkendov počas roka. V Doline ponúkame dve možnosti usporiadania svadieb.

Dubová svadba

SVADBA V SOBOTU

Pri tejto možnosti Vám umožníme prístup do Doliny v deň pred svadbou, aby ste si mohli začať pripravovať dekoráciu. Uskladníme vaše kvety a ozdoby. Postaráme sa o Vašu svadobnú tortu a koláče. Celý areál a reštaurácia budú pre bežnú verejnosť uzatvorené.

Javorová svadba

SVADBA CEZ TÝŽDEŇ

Pre páry, ktoré si želajú osláviť svoju svadbu počas týždňa, ponúkame možnosť prenájmu reštaurácie. Prístup k reštaurácie a možnosť dekorácie musí byť dohodnutá vopred s manažérom reštaurácie. Uskladníme vaše kvety a ozdoby. Postaráme sa o vašu svadobnú tortu a koláče.
Hlavná reštaurácia bude pre bežnú verejnosť uzatvorená.

Svadba v Doline

VÝNIMOČNÝ ZÁŽITOK

Nechajte sa inšpirovať príjemnou atmosférou našej reštaurácie a zažite výnimočnú svadobnú hostinu v nádhernom prírodnom prostredí. Či už v letnom alebo zimnom období, svadba v Doline má svoje neodolateľné čaro a zostáva navždy zapísaná v spomienkach našich hostí.

Penzion Dolina

Svätojánska ulica 467
951 45 Horné Lefantovce

Pondelok – Zatvorené
Utorok – Zatvorené
Streda – Zatvorené
Štvrtok – Zatvorené
Piatok – 11:00-21:00
Sobota – 11:00-21:00
Nedeľa – 11:00-20:00

Rezervácie:
+421 907 112 102

© 2018 Reštaurácia Dolina. Všetky práva vyhradené.