Image
Gratulujeme k významnému
ŽIVOTNÉMU KROKU

Svadba nie je len o oblečení v krásnych bielych šatách; je to neskutočne významný životný krok, ktorý znamená začiatok novej kapitoly. Je to deň, keď sa dvaja ľudia verejne zaviažu zdieľať svoje životy – v dobrom aj zlom. Symbolizuje lásku, ale tiež dôveru, partnerstvo a budovanie spoločnej budúcnosti. Samotný svadobný deň zachytáva vzácne momenty, na ktoré budeme s láskou spomínať aj v nasledujúcich rokoch. Hoci svadby môžu byť niekedy stresujúce, sú tiež plné radosti, vzrušenia a očakávania, čo nás v manželstve čaká. Prijmite našu gratuláciu k tomuto úžasnému míľniku, keď sa vydáte na cestu ako novomanželia. Nech vám prinesie nekonečné šťastie a naplnenie!

Image
OBRAD

Pokiaľ ide o usporiadanie romantického svadobného obradu, správne miesto je všetko, na čom záleží. Predstavte si, že ste obklopení krásou prírody, bujnou zeleňou, pokojnou krajinou a jemným vánkom. Intimita je kľúčom k romantickému svadobnému obradu. Vyberte si priestor, ktorý je pre vás výnimočný, kde môžete vytvoriť atmosféru znásobujúcu lásku a spojenie medzi vašimi najbližšími a najdrahšími.  Náš penzión ponúka krásne vonkajšie priestory na obrady, chápeme, že počasie môže byť nepredvídateľné. V prípade nepriaznivého počasia máme k dispozícii vnútorné alternatívy, ktoré si stále zachovávajú intímnu a romantickú atmosféru. Náš tím s vami vytvorí záložný plán, aby sa zabezpečilo, že váš obrad prebehne bez problémov bez ohľadu na počasie.

Image
ROZLÚČKA SO SLOBODOU

Posledná veľká párty pred svadbou je práve rozlúčka so slobodou. Celá oslava je venovana neveste a ženíchovi a jej hlavným cieľom je  uvoľnenie predsvadobneho stresu a spojenie najbližších priateľov. Lúčenie so slobodou môže mať množstvo podôb a môže trvať od jedného dňa až po celo víkendový program. Vďaka úžasnej lokalite našej reštaurácie a možnosťou ubytovania v apartmánových domov, prinesie rozlúčka u nás okrem iného aj dokonale súkromie. Program, ktorý pre vás dokážeme zabezpečiť môže byť v duchu aktívnom alebo oddychovom. Disponujeme strelnicou na asfaltové terče, ktorá patrí medzi najobľúbenejšie aktivity pri rozlúčke so slobodou pre pánov. Dámam vieme ponúknuť oddych v saune, riadenú degustáciu vína či školu tanca, ktorá sa pred svadbou hodí. Sme otvorení každému Vášu nápadu a doladíme  lúčenie so slobodou do posledného detailu, aby zostala navždy vo vašich spomienkach.