Svadobná prezentácia v Doline

24.02.2024

16:00 oficiálne privítanie
welcome drink
Finger food
Prezentácia priestorov penziónu Dolina, ubytovania a možnosti civilného obradu.

Prezentácia partnerov:
Dekorácie – Martina Charizopulosová decor4drem
Foto – Vlado Vojtela
Dj – Martin Vozár
Kapela – LHP
Cukrárka – Dana Mészárošová D-exkluzív
Víno – Terra Wyllak

17:00 – 17:30 degustačná svadobná večera
Amuse bouche:
Hubová raviola s dubákovou espumou a cmár s kapucínkovým olejom

Predjedlo:

Paté Dolina s jablkovým chutney, brusnicovou redukciou, kaviárom z medvedieho cesnaku a lístkovým cestom
Dusené teľacie s dresingom vitello tonnato, tatarákom z grilovanej zeleniny a domácim celozrnným pečivom
Vege verzia:
Baklažánový tatarák s kokosovým mliekom, bylinkovým olejom, kaviárom z červenej repy a bylinkovou tacos plackou

Polievka:

Silný kohúti vývar s mäsom, zeleninou a rezancami
Vege verzia:
Paradajkový krém s parmezánovou espumou, chipsom a bylinkovým olejom

Hlavné jedlo:

Pomaly dusená divina so šťuchanými zemiakmi so zeleninou, paštrnákové pyré, rolka z pošírovanej zeleniny, buquet garni glace
Bravčová panenka v slaninke (sous vide) s hubovým ragú, gratinované zemiaky, mrkvové pyré, romanesco
Vege verzia:
Konfitovaný zeler, šťuchané zemiaky s kyslou kapustou, pyré z červenej kapusty

Dezert – candy bar
Vegetariánske menu nahlásiť vopred.

Tombola: Hlavná výhra – svadba v Doline so zľavou 30% z celkovej ceny.

Cena 60€/osoba

Platba vopred na učet,
v hotovosti v reštaurácii Dolina,
prípadne po dohode – osobne v Nitre.
Viac info na tel. č. +421 908 111 998.
Kontaktná osoba Patrícia Beneová.

Gratulujeme k významnému

ŽIVOTNÉMU KROKU

Svadba nie je len o oblečení v krásnych bielych šatách; je to neskutočne významný životný krok, ktorý znamená začiatok novej kapitoly. Je to deň, keď sa dvaja ľudia verejne zaviažu zdieľať svoje životy – v dobrom aj zlom. Symbolizuje lásku, ale tiež dôveru, partnerstvo a budovanie spoločnej budúcnosti. Samotný svadobný deň zachytáva vzácne momenty, na ktoré budeme s láskou spomínať aj v nasledujúcich rokoch. Hoci svadby môžu byť niekedy stresujúce, sú tiež plné radosti, vzrušenia a očakávania, čo nás v manželstve čaká. Prijmite našu gratuláciu k tomuto úžasnému míľniku, keď sa vydáte na cestu ako novomanželia. Nech vám prinesie nekonečné šťastie a naplnenie!

svadba03
svadba02

Svadba

AKO MÁ BYŤ

Naša reštaurácia ponúka tie najvýnimočnejšie svadobné zážitky pre páry, ktoré hľadajú intímnu a scénickú oslavu. S veľkorysou kapacitou až 130 hostí je náš pôvabný podnik dokonalým prostredím pre vysnívaný svadobný obrad a recepciu. Čo nás skutočne odlišuje, je naša terasa s výhľadom na malebné jazero, ktoré poskytuje romantickú kulisu s prísľubom vytvorenia nezabudnuteľných spomienok. Predstavte si výmenu sľubov pod jasnou modrou oblohou obklopenou sviežou zeleňou, po ktorej nasleduje príjemná recepcia, na ktorej si vy a vaši blízki môžete pochutnať na delikátnej kuchyni starostlivo pripravovanej naším talentovaným šéfkuchárom. Náš špecializovaný tím bude s vami úzko spolupracovať na každom kroku a zabezpečí, aby bol každý detail bezchybne vykonaný.

Náš priateľský personál sa postará o to, aby všetko prebehlo hladko, od prestretia stolov až po servírovanie chutného jedla pripraveného špeciálne pre váš veľký deň D. Chápeme, že plánovanie svadby môže byť dosť stresujúce, preto sa snažíme, aby bol zážitok čo najplynulejší. Či už ide o prispôsobenie jedálneho lístka alebo o doplnkové služby, sme tu, aby sme zrealizovali vašu víziu. Pohodlne sa usaďte a oddýchnite si, kým sa my postaráme o všetky malé detaily, takže sa budete môcť sústrediť na vytváranie úžasných spomienok so svojimi blízkymi! V našej reštaurácii s príjemnou atmosférou v kombinácii s očarením krásou prírody hneď za našimi dverami bude vyslovenie vytúženého „Áno“ zážitkom ako žiaden iný.

Romantické miesto

OPRADENÉ HISTÓRIOU

Reštaurácia Dolina je ideálnym miestom na výnimočnú životnú udalosť, akou je svadba. V lone krásnych lesov Tribečského pohoria sa váš veľký deň stane ešte romantickejším a vy aj vaši svadobní hostia si odnesiete nezabudnuteľný zážitok.

Zabávajte sa

AŽ DO RÁNA

Chápeme, že je dôležité zabezpečiť, aby vaši milovaní mali pohodlný a príjemný zážitok, preto vám ponúkame ubytovanie pre svadobných hostí v 5 útulných a moderných apartmánoch so všetkým potrebným vybavením, ako sú pohodlné postele, vlastné kúpeľne a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Či už vaši hostia hľadajú pokojné útočisko alebo miesto na spoločenskú zábavu po oslave, naše možnosti ubytovania uspokoja ich potreby. Kapacita ubytovania je 50 ľudí.

Máte už termín vašej svadby?

Aby sme udržali exkluzivitu našej reštaurácie, naša kapacita na svadby je 20 víkendov počas roka. V Doline ponúkame dve možnosti usporiadania svadieb.

Dubová svadba

SVADBA V SOBOTU

Pri tejto možnosti je celý areál a reštaurácia uzatvorená pre bežnú verejnosť od času, ktorý si dohodnete s manažérom vopred. Svadby sú organizované od počtu 50 a viac hostí.

Javorová svadba

SVADBA CEZ TÝŽDEŇ

Svadobná hostina cez týždeň je príťažlivou možnosťou pre páry, ktoré chcú usporiadať nezabudnuteľnú a elegantnú udalosť počas pracovných dní a bez zaťažovania svojho rozpočtu.
V našej reštaurácii sme nesmierne hrdí na to, že ponúkame výnimočné služby a vytvárame nezabudnuteľné zážitky pre každú príležitosť. Chápeme význam svadobnej hostiny a snažíme sa, aby bola skutočne pozoruhodnou udalosťou. S našimi exkluzívnymi zľavovými balíčkami môžu páry osláviť svoj výnimočný deň bez toho, aby prekročili stanovený rozpočet. Veríme, že každý pár si zaslúži nezabudnuteľnú svadobnú oslavu a prostredníctvom našej zľavnenej ponuky svadobnej hostiny sa zaväzujeme plniť sny pri zachovaní maximálnej profesionality vo všetkých aspektoch našich služieb.

Jedinečné miesto na

SVADOBNÚ HOSTINU

Reštaurácia Dolina ponúka jedinečné miesto pre vašu svadobnú hostinu. Nádherné prostredie v lone prírody dodá vášmu výnimočnému dňu punc originality a exkluzivity. Svadobčania môžu využiť ubytovanie v 5 moderných apartmánoch s manželskou posteľou, ktorá sa dá zmeniť na dve samostatné postele. V druhej miestnosti apartmánu je rozťahovací gauč či dve samostatné postele – ideálne na ubytovanie detí. Na svadbu v Doline nikdy nezabudnete a budete sa k nej v spomienkach vracať ako k tomu najkrajšiemu a výnimočnému zážitku.

Svadba v Doline

VÝNIMOČNÝ ZÁŽITOK

Reštaurácia Dolina je ideálnym miestom na usporiadanie svadobnej hostiny. S výnimočnými službami, vynikajúcou kuchyňou a elegantnou atmosférou sa snažíme vytvoriť nezabudnuteľný zážitok pre všetkých klientov a ich hostí. Či už v letnom alebo zimnom období, svadba v Doline má svoje neodolateľné čaro a zostáva navždy zapísaná v spomienkach našich hostí.

Penzion Dolina

Svätojánska ulica 467
951 45 Horné Lefantovce

Pondelok – Zatvorené
Utorok – Zatvorené
Streda – Zatvorené
Štvrtok – Zatvorené
Piatok – 11:00-21:00
Sobota – 11:00-21:00
Nedeľa – 11:00-20:00

Svadby:

+421 908 111 998

 

Reštaurácia:

+421 37 657 00 01

© 2018 Reštaurácia Dolina. Všetky práva vyhradené.